Każdy mały chłopiec ma swoje upodobania i wytyczne co do wystroju swojego pokoju. To temat nie tylko dla dziewczynek! Jeśli zatem chcesz sprawić swojemu synkowi radość, możesz mu zaproponować kilka zmian w pokoju i dodanie bardziej chłopięcych akcentów wystroju.

Zobacz też: http://www.carpathians.pl/zyrandol-dla-chlopca/

Urządzamy pokój chłopczyka

Przede wszystkim w urządzaniu pokoiku chłopięcego weź pod uwagę koloru. Chłopcy wolą raczej odcienie niebieskiego, zielonego lub szarości. Dodatkowo fajnymi pomysłami są różne akcenty z obszaru zainteresowań chłopca, a więc samochody, dinozaury, roboty, piłka nożna – wszystko to, co lubi twój synek, co znajdzie się w jego pokoju z pewnością sprawi mu radość.

Jeśli nie wiesz lub nie masz pomysłu na to jak wzbogacić pokój swojego syna, porozmawiaj z nim, co lubi, co najbardziej go cieszy, a także co by chciał zmienić w swoim dziecięcym królestwie.

Lampa w pokoju chłopięcym

Dzieci podczas zasypiania bardzo nie lubią ciemności. Też dlatego często czytasz dziecku na dobranoc, a także zostawiasz mu zapalone światło w odpowiednim stopniu zaciemnienia, aby się nie denerwował i zasnął szybko w pełni zrelaksowany.

Wybierając lampę do pokoju chłopczyka możesz już zainwestować w nie tylko dobre oświetlenie do czytania oraz wyciszania dziecka do snu, ale również w odpowiedni kształt, który sprawi mu radość, nawet podczas oglądania po ciemku.

Obecnie lampy do pokoju chłopięcego są w różnych kształtach i w różnych stylach do wyboru. Możesz zakupić lampę w kształcie piłki nożnej, jeśli twój syn lubi piłkę nożną, w dinozaury lub w kształcie balonika, który wygląda jakby był podczepiony pod sufitem.

Dodatkowo możesz skompletować dziecku również lampkę nocną, która będzie w fikuśnym kształcie, może jakiegoś ulubionego bohatera z bajki? I wówczas możesz zostawić synkowi takie mikro światełko, które później zgasisz, gdy już zaśnie. Dziecku z pewnością będzie raźniej w nocy, ale także i za dnia będzie się cieszyć z powodu ukochanej lampki!

Przeczytaj też: http://wozking.pl/fotelik-dla-noworodka/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here