Okazji do obdarowania dzieci w ciągu roku jest całe mnóstwo – począwszy od urodzin, przez dzień dziecka, a na świętach kończąc. Po drodze może trafić się też podarek od Wróżki Zębuszki, czy nagroda za dobrą naukę. Klocki Lego Technic, klocki Lego Super Heroes i Klocki Lego Ninjago to zestawy, które ucieszą każdego niezależnie od wieku. Warto jednak dobrać produkt odpowiedni pod kątem zainteresowań dziecka. Wówczas można mu sprawić największą przyjemność.

Klocki Lego Technic – wyzwanie dla majsterkowiczów

Zestaw Lego Technic to nieco większe wyzwanie niż pozostałe klocki. Sprawdzą się u dziecka, które ma doświadczenie w budowaniu przeróżnych konstrukcji. Klocki Lego Technic dostępne są już dla dzieci od szóstego roku życia. Rozwijają wyobraźnię i kształtują umiejętności myślenia przestrzennego. Dziecko musi włożyć odrobinę wysiłku w to, aby z dostępnych elementów złożyć samochód czy helikopter. Jest to doskonała zabawka edukacyjna. Ogromną frajdę ze wspólnego składania zestawów będą mieć zarówno dzieci, jak i rodzice. Należy pilnować zwłaszcza panów, aby po cichu nie podbierali dzieciom klocków – ta zabawa naprawdę wciąga!

Klocki Lego Super Heroes – walka ze złem i siłami ciemności

Każdy, kto choć raz nie mógł oderwać oczu od zawziętej walki, jaką toczyli superbohaterowie z siłami ciemności, z pewnością pokocha ten zestaw. Klocki Lego Super Heroes to prawdziwa gratka dla dzieci uwielbiających komiksowe postaci. Różnorodne zestawy pozwalają maluchom wcielić się w skórę ulubionych bohaterów. Szaleńcze pościgi za siłami zła są możliwe dzięki zmyślnym pojazdom, które można wyczarować z zestawu klocków. Pozornie zwyczajna zabawa klockami wzmacnia u dziecka wiele pozytywnych cech. Twórcza kreacja, współpraca w grupie, myślenie przyczynowo – skutkowe, to tylko niektóre aspekty, w jakich dziecko będzie się rozwijać. Czy można sobie wymarzyć bardziej wartościowy prezent?

Coś dla miłośników żółwi Ninja – klocki Lego Ninjago

Jeżeli maluch jest miłośnikiem żółwi Ninja i z wielką radością śledził na szklanym ekranie telewizora każdy kolejny odcinek serii o dzielnych wojownikach, dla których dobro i porządek świata są największą wartością, to klocki Lego Ninjago z pewnością wywołają na jego twarzy uśmiech od ucha do ucha. Te wyjątkowe zestawy klocków przeznaczone są nawet dla dorastającej młodzieży. Zalecany wiek, to od szóstego do czternastego roku życia. W każdym zestawie znaleźć można klocki, których użyć należy do zbudowania konkretnej konstrukcji, na przykład łodzi, w której Kai będzie ścigał złego Luke’a. 

Zapraszamy do Salonu Klocków – sklepu z klockami LEGO, w którym możecie kupić wszystkie z opisanych wyżej serii!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here