W świecie figurek

0
1725

Dziecięca wyobraźnia nie zna granic i czasem niewiele trzeba, by zbudować konstrukcję, wypełnić ją bohaterami i całość osnuć pewną historią. Ona bardzo często może dziać się wśród ulubionych postaci znanych z bajek lub też w świecie zwierząt gospodarskich czy też ludzi o określonych zawodach lub pasjach. W takich aktywnościach rewelacyjnie sprawdzą się figurki i postaci Schleich, które są uwielbiane przez dzieci i ich rodziców.

Świat figurek Schleich

W świecie Schleich znaleźć można figurki i postaci, które są wykonane z najwyższą dbałością o każdy detal. To właśnie zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych i daje okazję do realistycznych zabaw. Poza tym uwagę przykuwa również różnorodność kolekcji. Przede wszystkim w tym święcie królować będą najpiękniejsze zwierzęta. Miłośnicy prehistorii z pewnością zachwycą się różnymi gatunkami dinozaurów. To nie tylko świetna ozdoba pokoju i okazja do kreowania rzeczywistości z czasu, zanim człowiek pojawił się na ziemi, ale również szansa, by porozmawiać o tym, jakie procesy zachodziły w czasie, gdy na świecie panowały gigantyczne gady i dlaczego wyginęły. Miłośnicy historii chętnie sięgną po figurki średniowiecznych rycerzy. Schleich daje okazję do tego, by zmierzyć się na polach znanych bitew i wojen, nawet wtedy gdy rozległym terenem jest tylko dywan, a zamkiem nie do zdobycia karton po butach. Figurki doskonale pobudzają kreatywność i dają okazję do naprawdę świetnej zabawy.

Zwierzęta domowe i gospodarskie

W kolekcjach Schleich zachwycają zarówno figurki zwierząt domowych, jak i tych zupełnie dzikich czy gospodarskich. Poza tym znajdziemy również szeroką gamę akcesoriów, które sprawią, że zabawa będzie zawsze udana, a kreowany świat będzie zachwycać i pochłaniać. To budynki, pojazdy i inne dodatki, które sprawdzają się w samodzielnej zabawie oraz gdy się chce spędzić czas z rodzicami, rodzeństwem czy też z przyjaciółmi.

Popularność marki Schleich

Fenomen zabawki Schleich sięga lat 60. ubiegłego stulecia. Z początku zakład zajmował się produkcją plastikowych bajkowych postaci takich jak Snoopy czy Smerfy, by po dwudziestu latach wyspecjalizować się w tworzeniu figurek zwierząt. Z zasady chodziło o to, by jak najwierniej odwzorowywać ich naturalny wygląd. Obecnie kolekcja Schleich to duża różnorodność asortymentu, która odpowiada na potrzeby dzieci, bo niezależnie od czasów i technologii, które się zmieniają, te figurki pozostają wiecznie modne i fascynujące. Taka zabawka ma w sobie oczywiście element edukacji, buduje zainteresowanie otaczającą przyrodą, zjawiskami, które dzieją się na świecie, historią, a także przyszłością.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here