Wiele ćwiczeń z trenerami personalnymi cieszy się dużą popularnością, jednakże w Polsce królują treningi z Ewą Chodakowską, które można wykonywać w domowym zaciszu, bez dodatku żadnego sprzętu. Jakie są efekty regularnego ćwiczenia razem z Ewą Chodakowską? Sprawdź!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/cwiczenia-z-chodakowska-killer-jakie-efekty-daje-jeden-z-najbardziej-wymagajacych-treningow/

Treningi Ewy Chodakowskiej

Fenomen Ewy Chodakowskiej rośnie z dnia na dzień. Nie ma się co temu dziwić, gdyż regularne ćwiczenia z Ewą wraz z przestrzeganiem zasad zdrowej, zbilansowanej, diety przynosi naprawdę świetne rezultaty.

Coraz więcej kobiet decyduje się na to by dołączyć do grona fanek Ewy i ćwiczy razem z nią w domach chwaląc się później efektami na swoim facebooku lub udostępniając zdjęcia na oficjalnym fanpage Ewy.

Treningi Ewy Chodakowskiej opierają się na znanej metodzie HIIT. To treningi, które opracowane są w ten sposób, by mieszać intensywne ćwiczenia wraz z tymi bardziej statycznymi, które doskonale rzeźbią sylwetkę oraz odsłaniają mięśnie. Intensywne ćwiczenia powodują szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, a odpoczynek w bardziej statycznych ćwiczenia doskonale je rzeźbi.

Dodatkowo bardzo ważną rolę odgrywa tutaj tlen, gdyż są to ćwiczenia stricte aerobowe. Opierają się one na odpowiednim dostarczaniu tlenu do organizmu, a tlen dalej przyspiesza krążenie krwi oraz pobudza serce i narządy do pracy. Dzięki mieszaniu intensywnych ćwiczeń ze statycznymi tlen ten jest dostarczany w różnych dawkach i różnie oddziałuje na nasz organizm, jednocześnie przyspieszając metabolizm oraz pozwalając naszym mięśniom na lepsze dotlenienie.

Efekty treningów

Regularne ćwiczenia z Ewą to nie wszystko. Oczywiście należy dbać również o zdrową i dobrze zbilansowaną dietę, która pozwoli nam na zachowanie efektów na dłużej. Gdy przestrzegamy wiernie wszystkich zasad związanych z aktywnością fizyczną oraz jedzeniem, będziemy mogły już w krótkim czasie zaobserwować niesamowite efekty i piękną sylwetkę.

Przeczytaj też: http://www.brzusiomamy.pl/cwiczenia-korekcyjne-kregoslup/

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here