ZMIANA ŻYCIA O 180O? POSTAW NA KOMFORT, KTÓRY DAJĄ UBRANIA DO KARMIENIA PIERSIĄ

0
1875

Od chwili, w której zajdziesz w ciążę, niemal na każdym kroku słyszysz: „Teraz Twoje życie totalnie się zmieni!” albo „Już nic nie będzie takie samo.”. Każdy naciska, aby odpowiednio przygotować się na pojawienie się dziecka. Jakiekolwiek rady to jednak nic, w porównaniu z rzeczywistością, która zawsze zaskakuje.

A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE

Jako przyszła mama zapewne zakładasz, że Twoje dziecko będzie spokojne, będzie dużo spało, jadło o określonych godzinach – zawsze tych samych, a Ty będziesz miała czas na sprzątanie, gotowanie, spotkania z przyjaciółkami. Tak to przecież wygląda na profilach społecznościowych koleżanek i celebrytek. Owszem, zdarza się, że noworodek nie jest absorbujący, a pierwsze miesiące macierzyństwa to istna bajka. Zazwyczaj jednak, rzeczywistość nas zaskakuje. Nagle okazuje się, że dziecko często budzi się nocą, a za dnia dużo płacze. Ty, jako mama nie masz praktycznie czasu dla siebie. W takich sytuacjach należy szukać praktycznych rozwiązań. Ubrania do karmienia piersią z pewnością znacznie ułatwią Ci życie.

ODZIEŻ DO KARMIENIA  – ZALETY

Gdy Twoje życie wywróci się już do góry nogami, a Ty będziesz zmęczona, ale i jednocześnie przeszczęśliwa, warto ułatwiać sobie codzienne czynności. Nie musisz spędzać wiele czasu przed szafą, szukając odpowiednich ubrań dla siebie, przygotowując stroje na tydzień do przodu. Wybierając odzież do karmienia ograniczasz czas na wybór ciuchów do minimum, zyskując jednocześnie maksimum komfortu! Ubrania do karmienia są:

  • wygodne – nie krępują ruchów podczas karmienia dziecka;
  • praktyczne – posiadają specjalne suwaki, które zapewniają bezproblemowy dostęp do piersi;
  • dyskretne – szczelina materiału odsłania tylko niezbędny fragment piersi;
  • modne – projektanci dbają o to, aby proponowane fasony były zgodne z obowiązującymi trendami;
  • bezpieczne – ubrania do karmienia piersią wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, które są bezpieczne zarówno dla mamy jak i jej dziecka.

Co ważne, na rynku dostępnych jest wiele modeli, a odzież do karmienia występuje pod postacią sukienek, bluzek, bluz, koszul, a nawet golfów! Są to nie tylko codzienne ubrania do karmienia piersią, ale i bardziej eleganckie modele.

KOSZULOVE – Z MIŁOŚCI DO ODZIEŻY

Sklep KOSZULOVE w swoim asortymencie posiada również odzież do karmienia. Projektanci nieustannie zbierają opinie młodych matek i udoskonalają kolejne modele tak, aby spełniały wszystkie ich wymagania. W sklepie znajdziesz zarówno sukienkę, którą możesz ubrać na spacer z dzieckiem, jak i modną bluzkę na bardziej formalne spotkanie lub uroczystość.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here