Szukasz atrakcji dla Twojego malucha w Białymstoku? Sprawdź, co w swojej ofercie ma Centrum Zabaw Fabryka Misia. Znajdziesz tu mnóstwo rozrywek i atrakcji, zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. To idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu o każdej porze roku!

Atrakcje w Fabryce Misia

Do białostockiego centrum zabaw możesz przyjść ze swoim dzieckiem indywidualnie lub zorganizować tu zabawę grupową, np. choinkę szkolną, bal karnawałowy, dyskotekę, dzień dziecka, a nawet urodziny. Przestrzeń Fabryki Misia to aż 1500m2, na których dzieci mogą się beztrosko bawić. Sala zabaw przygotowała także specjalnie wydzieloną, bezpieczną strefę malucha, gdzie najmłodsi mogą bawić się pod opieką swoich rodziców.

Atrakcje w Fabryce Misia

O tym, co wyróżnia Fabrykę Misia na tle innych tego typu miejsc można pisać dużo. Po pierwsze, są to warsztaty, które rozwijają zainteresowania dzieci, uczą i przede wszystkim bawią. W ofercie znaleźć można warsztaty tęczowej chemii, art-recyklingu, czy też warsztaty plastyczne, a także warsztaty pod hasłem „Zrób sobie zwierzaka”. To jednak nie koniec, ponieważ Fabryka Misia oferuje również możliwość zorganizowania urodzin dla dziecka.

Urodziny w Fabryce Misia w Białymstoku

Urodziny w Fabryce Misia w Białymstoku

Zrób dziecku niespodziankę i zorganizuj mu urodziny w bajkowym stylu. Wybierz jedną z sal dostępnych w ofercie, która najlepiej odpowiada zainteresowaniom Twojego dziecka. Możesz zdecydować się na jedne spośród kilku motywów:

  • Sala Minecraft – idealna dla pasjonatów tej popularnej gry.

  • Sala Autka – stylowa i nastrojowa, z grafikami przedstawiającymi bohaterów animacji „Auta”.

  • Sala Misia – to zdecydowanie największa sala na ogromne przyjęcie urodzinowe.

  • Sala Księżniczki – to miejsce, gdzie spełniają się marzenia każdej małej księżniczki. W Fabryce Misia znajdują się dwie takie sale, a jedna z nich jest nieco większa.

  • Sala Piratów – dla fanów morskich podróży i podwodnego świata.

  • Sala Disney – zachwyci każdą fankę i fana najpopularniejszych bajek. Na ścianach sali widnieją ulubieni bohaterowie maluchów.

  • Sala Dżungla – ściany sali są pełne kolorowych i wesołych rysunków, przedstawiających zwierzęta oraz przyrodę.

  • Sala Stadion – idealna dla fanów piłki nożnej.

  • Sala Morska – świat podwodnych roślin i zwierząt zachwyci każdego malucha.

Taka impreza będzie dla malucha niezapomnianą przygodą. Wystarczy, że wybierzesz motyw przewodni przyjęcia, a animatorzy Fabryki Misia zajmą się resztą. Każda z sal jest przeznaczona na inną liczbę gości. Możesz to sprawdzić na stronie internetowej, w zakładce urodziny. Zobacz teraz: http://fabrykamisia.pl/urodziny lub zadzwoń, by zapytać o szczegóły.

Odwiedź ze swoim dzieckiem Fabrykę Misia

Fabryka Misia – miejsce pełne uśmiechów radości i gwaru

Odwiedź ze swoim dzieckiem Fabrykę Misia, a zobaczysz, że uśmiech nie będzie schodził mu z twarzy. A kiedy Twój maluch zajmie się zabawą i licznymi atrakcjami, Ty możesz odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie dla rodziców. To przeszklone pomieszczenie pozwoli Ci jednak mieć dziecko zawsze na oku. Fabryka Misia oferuje także kreatywne warsztaty dla dzieci – https://fabrykamisia.pl/warsztaty Gwarantujemy, że przygoda z Fabryką Misia nie skończy się na jednej wizycie.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here