Zapewne każdy z nas pamięta oraz kojarzy jedną z najbardziej popularnych dziecięcych postaci z dzieciństwa – nie trudno zgadnąć, mowa oczywiście o Myszce Miki. Jej popularność nie słabnie, a dzieciaki nadal uwielbiają najsłynniejszą myszkę na świecie z czarnymi charakterystycznymi uszami. Każdy malec, który uwielbia oglądać losy Myszki Miki i jej przyjaciół z pewnością będzie zachwycony prezentem, który nawiązywałby do jego ulubionej postaci. W sklepie z zabawkami znaleźć można wiele atrakcji dla dziecka, które poprzez nadruki oraz kształty stworzone zostały dla prawdziwych fanów Myszki Miki. Zabawek w sklepie znaleźć można co nie miara, jednak ważne jest, aby wybrać tą, która zbyt szybko nie znudzi się i jednocześnie nie wyląduje w kącie dziecięcego pokoiku.

Maskotka – nieodłączny towarzysz dziecka

Jeśli Twój maluch marzy o Myszce Miki, którą mógłby zabrać ze sobą nawet podczas snu – do tego maskotka sprawdzi się idealnie. Dzięki temu, że maskotki są wykonane z materiału można je zabrać prawie wszędzie. Z tego względu maluch weźmie swojego ulubionego bohatera, gdzie tylko będzie mieć ochotę. Oprócz zwykłej maskotki znaleźć można zabawkę w wersji interaktywnej, którą głównie poleca się maluchom w wieku od 1 do 3 roku życia. Dzięki temu maskotka będzie najlepszym przyjacielem malca, który dodatkowo będzie unie tylko bawić, ale i uczyć. Maskotki z klubu przyjaciół Myszki Miki można znaleźć prawie w każdym sklepie z zabawkami.

Namiot – tajne centrum dowodzenia malucha

Dziecięcy namiot to nie tylko jedno z ulubionych miejsc na zabawę przez dzieci, ale i również świetne schronienie przed słońcem w czasie upalnego lata. Oprócz tego namiot można postawić nie tylko na dworze, ale i również w domu. Dzieci uwielbiają tworzyć własną przestrzeń, tak zwaną ,,bazę’’ w której choć przez chwilę mogły by skryć się przed całym światem. Klub przyjaciół Myszki Miki widniejący na dziecięcym namiocie z pewnością będzie ulubionym miejscem szkraba, w którym będzie odbywał długie zabawy ze swoimi przyjaciółmi aż do samej nocy.

Piłka oraz akcesoria do piasku – prezent dla małego plażowicza

Chyba każdy maluch uwielbia spędzać swój wolny czas w piaskownicy. Dla prawdziwych miłośników klubu przyjaciół Myszki Miki z pewnością znaleźć można akcesoria do piasku oraz dodatki sportowe. Dzięki spersonalizowanym przyborom do piasku maluch będzie z większym entuzjazmem spędzać czas na dworze budując rozmaite budowle z piasku. Wizerunek zamieszczony na wiaderku, czy też łopatce będzie zachęcać do zabawy oraz przypominać dziecku o jego ulubionej bajce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here